Adana Sarıçam Portakal Evleri

Makro As tarafından Adana Sarıçam mevkiinde inşa edilmekte olan Portakal Evleri projesi Adana’ya yeni bir soluk kazandırmaya hazırlanıyor. Mimarlarımız ve mühendislerimizin eşsiz çalışmalarıyla ortaya çıkan proje şimdiden Adana halkı tarafından beğeni topluyor.

Teraslı 21 seçenekleri ile özgür yaşam

İhtiyaçları maksimum düzeyde karşılamak için özel olarak tasarlanan Sarıçam Portakal Evleri projesinde yer alan 21, 11,31 daireler, teraslı ve standart seçenekleriyle konforlu ve fonksiyonel bir yaşamın kapısını aralıyor. Gençlere şehrin merkezinde sevdikleriyle keyifli anlar yaşatacak balkonlu ferah daireleriyle Sarıçam Portakal Evleri, prestijli ve avantajlı konut projelerine davet ediyor.

7/24 güvenlik sistemleri ile güvenli evler huzurlu aileler

Modern tasarımlarının, konforlu yaşam standartlarının yanı sıra şehrin merkezinde huzurlu bir yaşamı öncelikli olarak değerlendiren Makro As, Adana Sarıçam Portakal Evleri Projesinde 7/24 güvenlik hizmeti sunuyor.  Bina girişlerinde güvenlik odasından kontrol edilen kamera sistemleri ve 7/24 hizmet sağlayan güvenlik görevlileri ile konut sahiplerine güvenli bir yaşam alanı sunuyor.Etiket Bulutu (Tags):  inşaat 
HİZMETLERİMİZ
Oruç reis Mah Tekstilkent Cad. Tekstilkent Sitesi A9 Blok No: 10 Esenler İstanbul