Makro AŞ uzmanlaşmış kadrosu ve kaliteli mimari işçiliği kendisine ilke edinerek sektörün her geçen gün gelişen şartlarına ve teknik standartlarına bağlı kalarak ileri teknoloji ilkelerinden taviz vermeden kaliteli hizmet vermek amacıyla, inşaat, elektrik proje uygulamaları, bilişim teknolojisi, enerji, otomasyon altyapı projelerinin kurulmasında sektörün de başarı ile hizmet vermektedir.
Firmamız, pek çok farklı alanda gerçekleştirmiş olduğu yaşam projeleri ile maksimum konforu en ekonomik koşullar da sizlere sunmak için çalışıyoruz.
Sektör de ki engin tecrübemizden hareket ederek insana ve çevreye duyduğumuz saygı ile dünü, bu günü ve yarını gelecek ile buluşturuyor, yapı sektörün de çığır açan projelerimizle sizlere daha ferah ortamlar hazırlıyoruz.Bu anlayış çerçevesin de tutku ile bağlı olduğumuz işimizi, insanımıza modern yaşam biçimleri, şehrimize ve ülkemize de model yaşam alanları sunmanın çabası için de yürütüyoruz.
Yurt için de ve yurt dışın da üstlendiği birbirinden nitelikli projeler ile kısa zaman da sektörde ki başarısını kanıtlayan Makro AŞ inşaat sektörün de istikrarlı bir şekil de üst sıralara yükselmeye devam etmektedir.

 

HİZMETLERİMİZ
Oruç reis Mah Tekstilkent Cad. Tekstilkent Sitesi A9 Blok No: 10 Esenler İstanbul